KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13846003
nr 1384 6003
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färgetsningar, 3 st, Triptyk. Signerade, numrerade 66/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Motivet: 12x10 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 mars 2021
kl 20:27:43
14/3 15:41:18
100 kr
15/3 19:42:52
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner